Reklaamstendid

Roll up on lihtsalt ja ülikiirelt paigaldatav reklaamstend. Sobib lahendusteks, kus on oluline reklaami kiire ja mugav paigaldamine.

Pop up stend on suuremõõtmeline kergesti paigaldatav fotosein. Paigaldamine käib kiiresti ja stend võtab transpordiasendis vähem ruumi. Stendi võimalused on võrreldes reklaamtrussiga aga kasinamad.

Esitluslaud on kiiresti ja lihtsalt kokku pandav laud esitlustele, degustatsioonidele, messidele jm. Pakitult on laud väike ja kerge.

Reklaamtruss on uudne moodulsüsteem, mida on lihtne kaasas kanda, paigaldada, ringi ehitada ja laiendada. Reklaamtrussist valmistatud messistendid on lihtsalt paigaldatav ja laiendatav, võimaldab nii lihtsaid kui üsna keerulisi lahendusi.

Harkjalg / a-stend on klassikaline väiksemõõtmeline liikumisteele pandav välireklaam müügipunkti läheduses.

Piirdepost on abiks, kui on vaja ohjata külastajate liikumist või järjekorras seismist.

T-Flex vahesein – vahetatavale tekstiilkangale trükitud oma valitud kujundusega kerge vahesein kontorisse või messile. T-Flex sobib ka reklaamseinte, messibokside, seinapaneelide ja erinevate valgusreklaamide tootmiseks. Saadaval ka akustilise paneeliga.

Teadetetahvel – lukustatav, magnetpõhjaga teadetetahvel avalikku ruumi ja õue. Mitmed mudelid ja erinevad turvaklassid.

Valguskast kaubanduses – lihtsalt vahetatav graafika on saavutatud kas raamile silikoonservaga kinnituva kanga, snapframe raami või magnetkinnitusega esipaneeli abil.

Rannatool – reguleeritava kõrgusega puidust lamamistool / päevitustool. Tooli istumisosa on valmistatud trükitud kangast. Kanga saab tellida oma kujundusega.

Reklaamstende müüb Comdecor OÜ
Laki 26. 12915 Tallinn
e-post: myyk@esitlustarvikud.ee