Lipujalg

Lipujalad

Iga korralik lipuvabrik, pakub lipujalgu millel on keerlev mastikinnitus. Nii saab lipp tuule eest lihtsalt ära keerata ja koormus lipule langeb. See tagab lipule parema stabiilsuse ja lisab välitingimustes atraktiivsust.

Moodsad kerglipud võimaldavad kasutajal valida sobiva kuju ja kõrgusega masti juurde ühe kuni mitu sobivat lipujalga. Nii on võimalik sama lippu kasutada näiteks messil, rannas, lumes või suvisel väliüritusel. Samuti on iga jalaga võimalik kasutada mitut mastikuju.

Piikjalg

Lipujalg kasutamiseks murus, kruusas ja jääl. Jala stabiilsuse tagab maasse torgatav piik. Jala kõvasse pinnasesse löömisel tuleks kasutada n: haamrit. Lipujalg on varustatud keerleva pesaga, mis tagab tuule käes lipu parema liikuvuse ja stabiilsuse.

Kruvijalg

Kasutamiseks liivas, lumes ja muudel pehmetel pinnastel. Jalga keeratakse pinnasesse. Lipujalg on varustatud universaalse keerleva pesaga, mis tagab tuule käes lipu parema liikuvuse ja stabiilsuse. Tänu universaalsele pesale saab kasutada kõikide lipuvarrastega, mille läbimõõt jääb vahemikku 19-28 mm. Kruvijalast on olemas ka tugevam versioon – selle kurvi ulatub 440 mm sügavusele pinnasesse.

Ristjalg

Keerates kokkukäiv lipujalg kasutamiseks asfaldil, betoonil, kõval pinnasel või siseruumides. Jalg on raske ja toetub laiale pinnale. Lisastabiilsuse nimel saab lipujala otstest kinnitusnaeltega pinnasesse kinnitada.

Autojalg

Lipujalg, mis seatakse atuoratta alla ning nii on väga lihtsalt ja mugavalt võimalik lipp paigaldada väliüritusele.

Lipp auto ratta alla kinnituva jalaga
Lipp auto ratta alla kinnituva jalaga

Plaatjalg

Lipujalg kasutamiseks asfaldil, betoonil või siseruumides. Jalg on raske ja lame, mistõttu sobib eriti hästi käidavatesse kohtadesse.

Universaalne lipujalg, sobib erinevatele lipuvarrastele
Universaalne lipujalg, sobib erinevatele lipuvarrastele

Blokkjalad

Erinevatest materialidest (plastik, kumm jne) toodetud rasked blokid, mida on hea kasutada välitingimustes. Alternatiivne jalamudel on metalljalg, mille peale saab asetada raskuseid a la kõnniteeplaate.

Lipujalg beachflag lippudele
Lipujalg beachflag lippudele

Aia külge kinnitatav lipujalg

Lihtne viis territooriumi märgistamiseks. Tänu aia külge kinnitumisele ei pea mõtlema lipujala stabiilsusele ning saab kasutada lühemaid lipuvardaid.

Vaata ka täispuhutavad reklaamid ja digitaalne 4-värvi trükk kangale.